آرشیو بلاگ

بهترین مدل های مانتو برای تابستان 99

بهترین مدل های مانتو برای تابستان 99
در فصل تابستان بیشتر خانم ها از مدل مانتو تابستانی با پارچه نخی استفاده می کنند, این مدل مانتو ها بسیار خنک هستند و در انواع رنگ های متنوع نیز در بازار به چشم می خورند و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود این مدل مانتوها را تهیه کنید.
مانتو ها با پارچه های نخی به علت گردش زیاد هوا بیشترین استفاده را در فصل های تابستان دارند. از این رو این پارچه ها توجه بسیاری از تولید کنندهای مانتو را به سوی خود جلب کرده اند و همه افراد تولید کننده مانتو در ایران از پارچه های نخی برای تولید مانتوهای تابستانی، و خنک استفاده می کنند. مدل مانتو تابستانه با پارچه نخی تنوع زیادی دارد و در انواع رنگ های متنوع در بازار موجوداست بنابراین شما می توانید به راحتی از بین صدها مدل متنوع طرح مورد نظر خود خریداری کنید.
از سوی دیگر وجود رنگ بندی شاد و متنوع از مانتو ها در تابستان این امکان را به خانم ها می دهد که مانتو های خود را با انواع کفش ها و شال ها و روسری های خود ست کنند.تحمل گرمای تابستان برای همه مخصوصا خانم ها که باید با پوشش کامل در محیط بیرون از منزل حضور پیدا کنند دشوار است و از آنجا که مانتو از اساسی ترین پوشش ها برای خانم ها محسوب می شود بنابراین مانتوهای نخی در فصول گرم در همه مغازه های مانتو فروشی موجود هستند و شما می توانید با توجه به فرم اندام تان این مدل مانتوها را برای خرید انتخاب کنید.
در فصول گرم تابستان بهتر است که مانتوهایی با رنگ های روشن را انتخاب کنید زیرا رنگ های تیره نور خورشید و گرما را به سوی خود جذب می کنند و باعث افزایش تعریق بدن می شوند بنابراین ممکن است گرمای زیاد به پوست شما آسیب برساند، همچنین ممکن است برای استفاده طولانی درروز کلافه کننده هم باشد.
از خرید مدل مانتو نخی چسبان و تنگ برای فصل تابستان خودداری کنید زیرا این مدل مانتوها به پوست شما می چسبند و باعث افزایش تعریق می شوند و هم چنین به پوست فشار وارد می کنند و علاوه بر این مانتوهای تنگ و چسبان اندام شما را نا مطلوب نشان می دهند. مانتوهای خفاشی و عبایی نخی می توانند انتخاب مناسبی برای فصل تابستان باشند زیرا گردش هوای زیاد در آنها جریان دارد.
 
 
مدل مانتو| مانتو تابستانی

 

 مانتوهای نخی دخترانه در سال 99

 

مانتو یکی از مهم ترین و اساسی ترین لباس ها برای خانم ها است و همه دختران و خانم های جوان در انتخاب مدل مانتو خود حساس هستند و همیشه ترجیح می دهند بهترین مدل مانتو را برای خرید انتخاب نمایند که با انواع لباس ها مثل کیف و کفش و شال ست مناسبی داشته باشد.
 مانتو نخی دخترانه یکی دیگر از مانتوهای تابستانه پرطرفدار در بین دختران جوان است که طرح های متنوع و زیبایی دارد این مانتوها در انواع طرح های مانتو چهارخانه و مانتو اسپرت و مانتو نخی گلدار موجود هستند و شما می توانید با توجه به ویژگی های ظاهری خود این مدل مانتوهای تابستانی را برای خرید انتخاب نمایید.
انواع مدل مانتوهای نخی تابستانی جلو باز در طرح و رنگ های متفاوت و زیبا رادر فصل تابستان در ویترین فروشگاه ها می توان مشاهده کرد هر یک از این مدل مانتوها می تواند انتخابی مناسب برای افراد علاقمند به مانتوهای جلو باز در فصل تابستان باشد به ویژه مانتوهای با رنگ های روشن که نور خورشید را کمتر جذب می کنند می تواند به عنوان پوشش شما در این فصل گرم سال باشد. 

 

 

انصراف از نظر